Avinas

Ši diena žadins norą dirbti, sportuoti, tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata. Jeigu ieškote uždarbio šaltinio arba darbo, būsite ypač aktyvūs. Tai gali pasiteisinti. Pastangos ir susitikimai jūsų nenuvils.


Tauras

Turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus darbo, užsakymo, informacijos. Galbūt jums pasitarnaus giminaičiai, kaimynai ar pažįstami. Atsakykite į gautus laiškus.


Dvyniai

Stengsitės prisiderinti prie šeimos, partnerio, visuomenės keliamų reikalavimų bei aplinkybių. Galite ką nors nupirkti buičiai palengvinti arba stengtis ką nors suremontuoti, pataisyti.


Vėžys

Nebloga diena meilei, sportui bei užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Su mylimu žmogumi galite aptarti santykių perspektyvas. Galimos malonios staigmenos, smagūs flirtai.


Liūtas

Darbo reikaluose nepraraskite humoro jausmo ir gebėjimo lanksčiai elgtis su principais: kur reikia, nusileisti, o kur reikia, paspausti. Galite susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės paramos, palaikymo.


Mergelė

Padaugės ūpo bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromiso, bendradarbiauti. Išsakysite savo poziciją ir tai įneš konkretumo į situaciją, perspektyvas. Drąsa, ryžtas, tvirti argumentai jums gali atverti daug durų.


Svarstyklės

Mintys intensyviai suksis apie pinigus, meilę, vaikus. Jeigu dabar investuojate į nekilnojamąjį turtą, veikiausiai nepasigailėsite. Turbūt sulauksite realios paramos arba akivaizdaus patinkančio asmens dėmesio.


Skorpionas

Šiandien būsite linkę ieškoti atsakymų į svarbius būties klausimus, spręsti globalines problemas, orientuotis į ateitį. Pravartu pagalvoti apie būtinas reformas. Neatsisakykite vykti į siūlomą renginį, pasimatymą.


Šaulys

Šiandien geriau seksis, jeigu dirbdami rimčiau įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją. Su kitų pagalba turėtumėte lengvai tai įveikti. Galite gauti aktualią žinią.


Ožiaragis

Ši diena gali lemti pokyčius verslo, profesijos srityje arba patys jų sieksite. Naujam polėkiui jus gali įkvėpti draugai, šeimos nariai. Asmeninių santykių, jausmų srityje ims daugėti romantikos.


Vandenis

Šiandien jums stigs energijos, tačiau su kaupu bus fantazijų ir filosofinių pamąstymų. Mieliau bendrausite virtualiai nei realiai. Saugokitės apsinuodijimo, infekcijų, nevartokite svaigalų, neaiškių vaistų.


Žuvys

Gali atsirasti daugiau kūrybinės energijos ir galimybių. Kai kurie projektai turės galimybę įsikūnyti. Kažkoks žmogus arba įvykis suaudrins jausmus, nuteiks kelionei, meilei ar kt.